Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány szót lehet egy nap...

Hány szót lehet egy nap megtanulni?

Figyelt kérdés

Angol, úgy, hogy hosszabb távra megmaradjon.

Tippek szótanulásra?

Felsőfokúra készülök, és az ilyen elvont fogalmakat meg igéket nehezen jegyzem meg, amiket nem tudok gondolatban semmihez társítani.


2009. szept. 8. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem tudok segíteni, de gondoltam írok Neked...

Én sosem tanultam szavakat, mert nem megy a magolás...jó ez így nem igaz, mert volt hogy megpróbáltam, de egy egész délutánom ráment 20 azaz húsz szóra...na onnantól kezdve feladtam és leszartam!

Szal, bocsi, de nem tudom! Neked viszont jó tanulást! :)

2009. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Boltban lehet kapni azokat a szókártyákat a Szinex kiadótól azt hiszem. Nekem nagyon jót tettek, napi 30 szót tanulok este és megmarad minden a fejemben. Szóval inkább este próbáld meg, és minden nap ismételj:)
2009. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem 30 perc alatt megvan kb 20 szó...
2010. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!