Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam középfokú angol...

Euroexam középfokú angol nyelvvizsga felkészülés. Mikor lenne érdemesebb vizsgáznom?

Figyelt kérdés

Nos, angolból szeretnék tenni középfokú nyelvvizsgát.

Nem nulláról kezdem. Ez a kilencedik év, hogy tanulom a nyelvet. A könyvek amiket eddig végigvittem:

Project 1, 2, 3. a feléig. Most az English file Pre-intermediate alapján haladok. Január 1. óta tanulok napi 30 szót, és ezt így ha kell folytatom addig, míg valaki azt nem mondja, hogy oké, ennyi elég lesz. Az sem kétséges, hogy le fogok tudni vizsgázni. Egy dolgot akarok tudni, hogy mikor.

Sikerülhet a Július 27.-i Vizsgán, vagy csak a Szeptember 28.-i vizsgán sikerülhet?



2013. febr. 16. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy(?)!

Miért pont Juli 27-én

De sztem jobb ősszel menni

2013. febr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

15 éves vagyok amúgy!:D 9.-es.:D

2013. febr. 18. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
a new english file- t mennyire érzed könnyűnek? ha a feladatok többségét érted, nem nagyon találsz teljesen ismeretlen szavakat, akkor most kezdj el nyelvvizsga lapokat csinálni (szerezd be esetleg az euro B2 felkészítő könyvét, nekem bejött) és mehetsz júliusban is, de akár hamarabb( május körül?) is megpróbálhatod szerintem. Én 13,5 évesen, 7 év tanulás után tettem le, bár én kéttannyelvű suliba járok. Most a felsőfokúra gyúrok;) 9 év után simán leteszed! Hajrá :)
2013. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a new english file eléggé jól megy, nem szokott probléma lenni. Általában hibátlanul sikerülnek a feladatok..:D

A listeninget suliban 2x szoktuk meghallgatni, 1. hallgatásra is megvan a 80%. Második után már az összes információt kitudom venni.

Nyelvtani részek is megvannak, max egy kis gyakorlás kell neki. Inkább a speakingtől félek.

Gondolom, ha két tannyelvűbe jársz, akkor neked az könnyűnek(könnyebbnek) bizonyult, de azért ha van valami tipped, várom!:D

Most találtam egy angol hölgyet, akihez testvérem is járt az érettségi előtt. Azt mondta, hogy neki sokat segített.

Ja meg, akkor egy buta kérdés, tényleg ilyen baromi egyszerű a nyelvvizsga?:D Unokatesómnak 23 évesen szóltak, hogy áthelyezik munkahelyét Svájcba, és legyen középfokúja németből v angolból, természetesen az angolt választotta.

2 év múlva meglett a vizsgája a Társalkodónál, vagy hol.

És például szóban nagyon rosszul hozza össze a mondatokat, folyamatosan javítja magát stb...

Most akkor ez hogy van???

Van, aki azt mondja, hogy baromi nehéz, sokat készült, mégsem sikerült.

Van, az unokatesóm kategória, aki pedig nem igazán terhelte le magát(napi 2-3 órát tanult.) és 87%-os lett a vizsgája?!?!?!

Habár végül munkahelyet kellett váltania.xd

Megvagyok gabalyodva:D

2013. febr. 22. 17:31
 5/7 A kérdező kommentje:
ja a hölgyhöz természetesen beszélgetni járok...:DD
2013. febr. 22. 17:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és sok sikert a felsőfokúhoz!:)
2013. febr. 22. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Helyedben azt csinálnám, hogy

először elmennék szóbelizni vagy

írásbelizni (megnézed, mennyire megy, milyen lesz az eredményed) és annak függvényében mennék el a másik részre

2013. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!