Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó ITK-s, B2-s szintű...

Origó ITK-s, B2-s szintű angol szóbeli nyelvvizsgát szeretnék tenni januárban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy

- milyen szituációt húztatok

- milyen képek közül kellett választanotok

- segítőkész volt-e a vizsgáztató

- magnóra tudok-e online gyakorolni? (Emelt szintű érettségi feladatsor magnósát csináltam, amikor a DExam B2 írásbelire készültem. Az origós hasonlít hozzá?)

És úgy általában milyen volt a nyelvvizsga?

Értékelném, ha kort is írnátok, meg azt, hogy meglett-e a nyelvvizsgátok. Köszi!



2012. nov. 28. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

-szituáció: gyakran beteg az egyik ismerôsöm mit ajánlanék neki, miért pont azt, próbálta már nem segített stb.

-1. kép: kávézó utcai terasza, papa, mama, gyerek 2. kép: tanterem, ahol egyenruhás diákok ülnek

-segítôkész volt még nevettünk is ( nem rajtam) :D

-magnóra online gyakoroltam, beírtam googleba aztán amit találtam

A vizsga jó volt és elég rövid max. 15 perc. Tényleg jófej vizsgáztatóim voltak meg minden. Viszont ôk csak angolul beszélnek, személyit meg mindent úgy kértek.

Jaa. 16 éves vagyok és megvaaan! :))

2012. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm! én 14 vagyok és januárban szeretnék nyelvvizsgázni. addig meg gyűjtöm az infót :D

ment a zöld kéz!

természetesen várok még válaszokat, kíváncsi vagyok :)

2012. nov. 30. 15:45
 3/6 Porcicca válasza:

Szia!

Én a novemberi vizsgán voltam, szívesen leírom neked hogy miket húztam/kaptam. :)

Szituáció: A Egy áruházban kínálj fel egy különleges kávét az egyik külföldi vevőnek, + mondd el neki, hogy ha kitölt egy kérdőívet, akár nyerhet egy autót.

Képleírás: Csak arra emlékszem amelyiket választottam, az pedig egy sportolós fotó volt.

A bemelegítő kérdések is jól mentek, rémségesen kedvesek voltak, úgyhogy emiatt ne izgulj, semmiféle gonosz, alattomos szemetet nem fognak odaküldeni! Plusz ha látják hogy képben vagy, hamarabb el is engednek.

A magnó tiszta és érthető volt, nem recsegett, és még jó helyre is ültettek. :D Amúgy igen, neten vannak fenn jó kis hanganyagok, tudsz gyakorolni simán, és még a megoldásokat is feltüntetik.


Az írásbeli tényleg hosszú (3,5 óra), de viszonylag tűrhető. (Én 1,5-2 óra alatt végeztem is mindennel.)Fontos a jó időbeosztás. Szóóóval számomra úgy ámblokk abszolút pozitív 'élmény' volt, valamilyen szinten rosszabbra számítottam.

Ne izgulj, és menni fog!


(Amúgy 14/L, és a vizsgám sikerült. =) )

2012. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ! Szorgalmasan készülök a szóbelire :D

Az írásbeli nálam már tárgytalan mert nemrégen szereztem meg a DExamnál a B2-s szintű nyelvvizsgát, szóval már csak a szóbeli van hátra! :)

A zöld kéz ment neked is :)

2012. dec. 6. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Meglett végül a vizsga?
2013. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, meglett :) 77%
2013. ápr. 5. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!