Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan, milyen módszerekkel...

Hogyan, milyen módszerekkel lehet könnyen és gyorsan angol szavakat tanulni ugy, hogy meg is maradjanak a fejben?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van saját tapasztalata,akkor az nagyon tudna segíteni!

#aangool
2013. febr. 15. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok sok szorgalommal :)
2013. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondatokba, kifejezésekbe építve. A Kreatív nyelvtanulás módszer is erre épít. Imádom, rengeteget fejlődtem vele. :)
2013. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Válasz egy könyvet és hallgasd az audiobook változatát.

Amikor csak tudod.


Úgy bevésődik. A magolás nálam semmit nem ért...

2013. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javaslom az anki nevu programot. Miota ezt hasznalom nincs ilyenre gondom. :)
2013. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd fel őket kis cetlikre és ragaszd fel olyan helyre (pl ajtó, tükör, stb), ahol gyakran látod és néha rá tudsz pillantani. Ha a tárgyak nevét tanulod, fel is ragaszthatod a megfelelő tárgyra az angol jelentését.
2013. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én rengeteg sorozatot nézek. Mindig is angol szinkronnal, eleinte magyar felirattal, az idő alatt megértettem a sztorit, hogy milyen szavakat használ az adott sorozat, mostanra már angol felirattal, vagy anélkül nézek. Ha rá vagy kényszerítve, a kényszer pl az hogy érteni akarod azt az istenkirály sorozatot, akkor hidd el akaratlanul is megtanulod a szavakat és érteni fogod :)

Vagy olvass el egy könyvet magyarul, aztán angolul. De válassz olyat, ami elsőre is tetszett és rávágtad, hogy na ezt pedig el kell még egyszer olvasnom!

Plusz most, mikor az előrehozott érettségimre készültem, leültem és minden nap megtanultam x oldalnyi szót a volt tankönyvünk hátuljából.

Én így tettem szert angol szókincsre. Sok sikert ^.^

2013. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!