Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan működik ez a támogatott...

Hogyan működik ez a támogatott nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés
90 ezerig támogatnak, hogyha ebbe a 90 ezerbe belefér két tanfolyam is akkor kettőt is elvégezhetek? Vagy mindegy hogy mennyibe kerül, csak egyet támogatnak?

2013. febr. 12. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha oktatási intézménybe jársz, akkor nem érvényes a támogatás, mivel ott helyben is tanulhatsz. Különben több is lehet.
2013. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Erről én is olvastam, de nem volt semmi infó róluk, ezért nem jelentkeztem... valami nagyon nincs rendben, ahol ezt olvastam, ott csak egy jelentkezési lap volt, hogy "azonnal jelentkezz" és majd megmondjuk mennyit fizessél.. az meg nekem nem pálya...előre szeretném tudni, hogy mennyit fizessek és mit kapok érte (tematika).. ráadásul semmi infóvonal nem volt megadva, sem konkrét hely hogy hol fog folyni az oktatás.. no meg az idő, ugyebár...


Te megtudtál valamit róla azóta?

2013. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
döntsétek el melyik nyelviskolába akarjátok " beváltani" ezt, felmentek az iskola honlapjára ott lehet regisztrálni a többit ők intézik neked:) valóban ingyenes csak 4500 ft ot kell befizetni amit majd visszakapsz a végén ha nem hiányzol, hátrányos településnél 1800
2013. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem te nem is tudod miről beszélünk!? Nem jár vissza a tanfolyam végén 4500 Ft, mert az az ÖNRÉSZ... a többit meg csak akkor fizetik ki, ha bizonyos feltételeknek megfeleltél! Ha nem akkor a végén még fizethetsz 85 ezret!


És szerintem mind3-an tudjuk, hogy mit jelent a "magyar mentalitás" szó... ugyebár?!

2013. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én egy ilyen tanfolyamra járok,szóval tudom :D van eg yhiányzási limit ha nem haladod meg visszaadják a4500 at vagy 1800 at amennyit befizettél
2013. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan járnak ilyen tanfolyamra az én sulimban is,még semmi probléma nem volt
2013. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja, köszi! :)

Azt hittem megint egy nagyokos aki ide keveredett... de akkor nem értem az önrész fogalmát... nah mindegy


És te hogy látod? nehéz egy ilyenre bekerülni?

Milyen tematika/könyv szerint haladtok?

És van valamilyen vizsgakövetelmény?

Melyik nyelvsuliba / vagy városba jársz most? Melyiket ajánlod?


Igazából azt sajnálom, hogy nincs részletes tájékoztatás a neten... :(((

2013. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja, köszi! :)

Azt hittem megint egy nagyokos aki ide keveredett... de akkor nem értem az önrész fogalmát... nah mindegy


És te hogy látod? nehéz egy ilyenre bekerülni?

Milyen tematika/könyv szerint haladtok?

És van valamilyen vizsgakövetelmény?

Melyik nyelvsuliba / vagy városba jársz most? Melyiket ajánlod?


Igazából azt sajnálom, hogy nincs részletes tájékoztatás a neten... :(((



Én debrcen new york nyelviskola, ha felmész a honlapjára látod hogy ök minden lebonyolitanak csak be kell menned.akkor van szintfelmérő ha nem totál kezdőröl indulsz .

Magad is kézbe veheted a dolgot keresd meg tudasodajovod honlapot, ide regisztrálsz és azonnal megmondja h jogosult vagy e a támogatásra és kiirja, nekm pl 98 százalékos támogatást itélt meg tehát 1800 ft önrészem van amit ha nem hiányzok csaknagyon keveset visszais kkapok. Ha berigsztrálsz ide akkor meg is tudod nézni hogy éppen a te megyédbe városodba hol milyen tanfolyam indul és ha van még hely be is jelentkezhetsz rá azonnal és kész is van :) Bár én nem magam intéztem mondom nekm a suli csinált minden, és ott adnak tájékoztatást mindenről miket tanitanak stb. Egyébként nagyon jó tanárok vannak :)

2013. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!