Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan szedjem ra magam a...

Hogyan szedjem ra magam a nemet nyelvtanulasra?

Figyelt kérdés

Szeretek nyelveket tanulni, angolul jol beszelek es szeretem is fejleszteni magam.

A nemet nyelv nagyon tavol all tolem, valahogy nem tetszik, pedig munak szempontjabol hasznos lenne.

Tippek, otletek a nyelv megszeretesehez? :)



2013. febr. 7. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor fogod "megszeretni" ha már kicsit tudod használni, érted és meg tudod értetni magad. Az elején mindenképp erőltetni kell... én az angollal vagyok így.

Nézz oktató videókat, vagy keress német nyelvű tévé csatornát. Hátha felkelti az érdeklődésed. Ha így sem megy, keress másik nyelvet.

2013. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a tippet...igen, talan ha a szoveget hallanam tobbszor akkor lehet valami belemaszna a fejembe :)
2013. febr. 7. 11:43
 3/4 anonim válasza:
NE TANULJ NÉMETÜL! Nem azért, mert rossz, nem hasznos nyelv, hanem azért, mert nem szereted! Ha valamit nem szeretsz, azt soha nem fogod megtanulni! Kész unalom lesz a tanulás, ha nem szereted. Ezt nem lehet erőltetni, vagy ha igen, akkor úgyse fogod soha megszeretni. DE helyette van sok más hasznos nyelv is pl.: spanyol (jó annyira nem), olasz, francia, kínai (hát nagyon nehéz, mind az írás, mind a kiejtés, de nagyon hasznos)......
2013. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el tanfolyamra
2017. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!