Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul szeretnék meg tanulni...

Angolul szeretnék meg tanulni de nem tudom hogy kezdjek hozzá!?

Figyelt kérdés
7. osztályos vagyok angolul szeretnék meg tanulni.Szabályokkal van sok gondom,szavakat egyszer elolvasom már tudom.Meg a kiejtés se megy

2013. jan. 20. 20:58
 1/6 anonim válasza:
Tölts le netről valami kezdő nyelvleckét.
2013. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amúgy suliba nem tanultok angol vagy más nyelvet tanítanak?
2013. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tanulunk csak túl gyorsan.Próba nyelvizsga miatt kéne :(
2013. jan. 20. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg magyarul, mert azt is nézik nyelvvizsgán bizonyos feladatoknál!


Ha a kiejtés nem megy, akkor mért mondod, hogy elég egyszer elolvasnod a szavakat, és már tudod is? Ez ellentmondás.

2013. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát egyből meg tanulom hogy kell le írni de kiejteni nem :P
2013. jan. 21. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én a teljes nyelvtant internetről tanultam meg,nem nagy nehézség,2 hónap munkája és kicsi szorgalom kellett hozzá,ma már nem tudnak belekérdezni angol nyelvtanból olyanba,amit nem tudok.Használd a wikipediát meg különböző weboldalakat és nem lesz azzal baj.Nyelvet nem lehet tanítani,maximum nyelvtant,meg kifejezéseket.A szavakat neked kell megtanulni,írni neked kell megtanulni helyesen,csak úgy,mint beszélni.Ezért könnyű egyedül is csinálni egy szintig.
2013. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!