Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Relaxa VillámAngol hanganyag...

A Relaxa VillámAngol hanganyagairól mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Középfokú szóbeli nyelvvizsgára van szükségem, és nincs pénzem magántanárra. Alapszintű hanganyagokat nagyjából értek, de pl. ha az Origós középszintű minta hanganyagokat meghallgatom, egy feltett kérdésre sem tudok válaszolni..szóval jó távol állok tőle..és mindenképp szeretnék szóbelit tenni az origón. (Az írásbelit még két éve a Dexam-nál szereztem meg.)

2013. jan. 20. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pont ma hallgattam bele az angolba és a spanyolba. Nem rossz, tényleg a gyakorlati dolgokra megy rá és ivódik is az emberbe, de vannak hibái és idegesítő vonásai. Bár azt hozzátenném, hogy nem rossz, de nem is akkora csodaszer, mint sokan állítják, hogy csak ebből hú, de hogy fogsz beszélni. Egyszerűen jobb és hatékonyabb, mint egy átlag könyv, de a világot ez sem váltja meg.


Az angol hihetetlenül szét van szedve a mondatokra, az egész téma szétforgácsolódik, kicsit zavarja a lényegre figyelést. Az is lehet, hogy a szint volt túl gyenge nekem. Másfél leckébe hallgattam bele, de szerintem folytatom.


Tudom, nem volt kérdés, de a spanyol sem volt rossz, csak a kivitelezése gyengébb, mint az angol anyagnak. Mások a hibái, de az is elég használhatónak tűnt. Spanyol kiejtéssel és egy-két szóval volt bajom benne, kicsit hiteltelen itt-ott, de még használható.

2013. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt!
2013. febr. 17. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!