Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van helyesen ez a mondat?...

Hogy van helyesen ez a mondat? (angol)

Figyelt kérdés

Sok tanuló tudja,hogy mit akar csinálni felnőttként,ezért a diákok jobban jobban fel lesznek készítve az egyetemre.

(így kissé értelmetlen,tudom,de nem tudom pontosan megfogalmazni)


Many high school students know what they want to do their future lives,so pupils can be better prepered for the university.


2013. jan. 7. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez magyarul is elég értelmetlen.
2013. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tudom,megpróbálom jobban megfogalmazni :

Sok középiskolás tudja már,hogy mit akar csinálni a jövőben,ezért jobban fel tudnak készülni az egyetemre.

remélem jobb

2013. jan. 7. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok középiskolás tudja már,hogy mit akar csinálni a jövőben,ezért jobban fel tudnak készülni az egyetemre.


Many high school students know what they want to do in the future, so that they can prepare for the university more efficiently.

2013. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!