Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanult valaki a Ring nyelvisko...

Tanult valaki a Ring nyelviskolában (Budapest,11. kerület)? Milyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 00:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..


ide is vonatkoznak a 3-as, 4-es válaszok

2014. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
A tegnapelőtti 09:23-as vagyok. Ma megkaptam a pénzem, visszaadták végre! Igaz, egy hónappal túllépve a határidőt. De rengeteget telefonáltam, e-mailt is írtam, fenyegetőztem a fogyasztóvédelemmel, perrel... aztán a főnököm, aki befolyásos személy, szintén a felnőttképzésben, telefonált párat ma reggel. Mit ad isten, fél óra múlva e-mailt kaptam, hogy ma hajlandóak visszafizetni... Kb. egy óra múlva meg is érkezett a számlámra a pénz. Egyébként a végsőkig elmentem volna, már csak dacból is, mert nem vagyok hozzászokva, hogy úgy lekezeljenek, ahogy ők tették. Mindenesetre, senkinek NEM ajánlom ezt az iskolát!!!
2014. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ja, ez a tegnapelőtt, talán nem segít. :D A 10-es és 12-es (is) voltam én.
2014. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szivesen betenném ide az én történetem linkjét is, de letörlik.

(Ha érdekel, akkor a többit privátban)

2014. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#1-es válaszolónak:


A maffia is családias :D

2014. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem fizetnek a tanároknak!!!! Emiatt pedig gondolhatjátok milyenek a tanfolyamok minőségei, amikor 5 tanárra kezded újra az egészet...
2014. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 Évek óta szokásuk...
2014. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Van pozitív ellenpéldám is, hogy ne csak a nyafogás dőljön belőlem.


Duna nyelviskola a kék metró Újpest-Központ végállomásától kb 3 percre gyalog.

Azzal kezdik, hogy beültetnek az éppen aktuális, szintednek megfelelő órára. Ezután döntsd el, hogy tetszik-e a hely, a tanár, a hangulat... Kínosan ügyelnek arra, hogy teljesítsék is a vállalásaikat, mert tisztában vannak azzal, hogy mekkora a konkurencia. Folyamatosan fejlődnek, már minden hétköznap van angolóra. Az órák nagy része amerikai angolul zajlik, a tanárok csak angolul szólalnak meg, a nyelvtant is inkább konkrét példákkal gyakoroltatják. Ősztől más nyelveket is felvesznek a repertoárba, de az angol tanításuk máris egy sikertörténet.

2014. aug. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Szinapszis Szakképző Iskola"


Ez a Ring nyelviskola (DINT, Ringroup) legújabb fedőneve.

Ugyanazok a gengszterek, ugyanazok a maffiás módszerek, -- újabb naiv, mit sem sejtő tanár és diák áldozatok. A szabadrablás folytatódik.....

2014. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!