Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanult valaki a Ring nyelvisko...

Tanult valaki a Ring nyelviskolában (Budapest,11. kerület)? Milyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 00:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Régebben ott tanítottam. Nagyon családias.
2012. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is tanítottam ott, egy évig, de én nem tudok sok jót mondani róla. A tanárokat nehezen fizetik ki (engem még igen, mert vertem az asztalt), a diákoknak is nehezen adják vissza a pénzét, ha valamiért az mégsem menne a tanfolyamra, de már kifizette korábban. A termek kicsik, és nyáron dögmelegek, télen tök hidegek. Tanítási eszközök (kréta, magnó, CD) nem mindig jutnak mindenkinek.

Vannak ott is jó tanárok, de véletlenszerű, hogy milyenhez kerülsz, a csoportot meg nem mindig jól állítják össze, van, mikor nagyon eltérő a tudásszint.

Nem csak a levegőbe beszélek, a tékozló homár blog tele van a Ring suli tetteivel:

[link]

[link]

homar.blog.hu/2011/11/21/egy_ujabb_valotlan_informacio_a_ring_nyelviskolarol

[link]

2013. jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát ez elég rosszul hangzik, mivel már beiratkoztam, és kifizettem a pénzt is :S remélem azért ez elindul, és nem nyáron, mert akkor nem is leszek Pesten
2013. jan. 1. 17:28
 4/19 anonim ***** válasza:

Második vagyok megint.

Figyelj, lehet, hogy azóta javult a helyzet, nekem utoljára 2011 nyarán volt velük dolgom. Mindenesetre tekintettel a "múltjukra" óvni szoktam az embereket tőle. :)

A tanfolyam mindig el szokott indulni, csak olyanokról hallottam, hogy a tanulónak nem volt jó mégsem az időpont vagy valami, na akkor kellett sokat küzdeni, hogy visszaadják.

Remélem, neked jó tapasztalataid lesznek!

2013. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szia! Elindult már a nyelvtanfolyam, amire jelentkeztél? Én egy jan. 28-án induló angol tanfolyamra jelentkeztem, de 25-én e-mailben közölték, hogy később indul a dolog. És amikor ismét eljött volna az a bizonyos hétfői nap, előtte való pénteken megint írtak, hogy módosul a kezdés. A mostani felállás szerint febr. 25-én indul, kíváncsi vagyok rá, mi lesz belőle... Pedig minél hamarabb le akartam tudni ezt a dolgot, hogy a félév közepétől a fősulira tudjak koncentrálni. :/
2013. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szia! Bocs, nem vettem észre a kommented. Az én tanfolyamom január 21-én indult volna, de már most a negyedik levelet küldik, hogy eltolják az időpontot. A múltkor bementem, és kértem, hogy had rakjam át szeptemberre, mert így belenyúl a nyárba, és nem szívesen mászkálnék fel ezért pestre. Az előzőeket elolvasva a pénzemért inkább nem kuncsorgok, ha úgyse kapom vissza.
2013. márc. 2. 08:55
 7/19 A kérdező kommentje:

Elég szomorú, hogy egy ilyen intézmény még létezik, és valaki nem perelte le róluk a gatyát is. Nekem 'csak' 25 ezer forintom bánja, illetve az, hogy mivel januárban megyek ki tanulni külföldre, addig akartam megoldani a nyelvtanulást. Pechemre a Ring nyelviskolát választottam.

Amúgy elvileg szeptemberben elindul, de hát ki tudja...

2013. júl. 25. 11:30
 8/19 A kérdező kommentje:
szerintem jelentkezzetek a Fókuszba :D kész vicc, amit évek óta csinálnak
2013. aug. 5. 23:48
 9/19 anonim ***** válasza:
Elveszett a válaszok fele...... Nagy Testvér minent lát. O.o
2013. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Talán aktuális még a kérdés... Én tavaly nyáron jelentkeztem hozzájuk egy francia kezdő tanfolyamra. Többször csúsztatták a kezdési időpontot, mivel nem jött össze a létszám. Aztán kaptam egy e-mailt, amiben az írták visszaadják a pénzem, ha kitöltöm a panaszbejelentőt, illetve aláírtam egy jóváíró számlát is, amelyen az állt, hogy 15 napon belül visszautalják a pénzem. Tavaly december 27-én lejárt a határidő. Hiába telefonálgatok, se indoklás, se pénz... Ez azért nem túl korrekt. A hatóságokhoz fordulok. Nem értem, hogyan merészelik átverni ezt a sok embert. Miféle cég ez?
2014. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!