Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok angol levél írást...

Hol tudok angol levél írást gyakorolni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy meg van adva, h pl.: pályázó levél me van adva,h mit kérdezzek stb. meg,h hány szavas legyen?A továbbiakat pedig az angoltanáromnak vinném.
2012. dec. 30. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Online könyv:


Ebben a könyvben rengeteg feladat van nem csak writing hanem use of english és reading is. Listening is van de szerintem a cd vagy a hanganyag nincs fent hozzá tehát azt az egy részét nem tudod használni. Nekem meg van itthon a könyv ... szerintem jó :)


Az írás a 66. oldaltól kezdődik hosszú és rövid levelek is vannak. A 94. oldaltól vannak kijavítva más "gyereke, vizsgázók által írt levelek"


Azért jó még ez a könyv mert a use of- hoz meg reading-hez meg a listeninghez is van megoldókulcs tehát bármikor letudod magad ellenőrizni és kijavítani. A megoldó kulcs a 86 oldaltól van :)


Íme a könyv: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!