Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol, német és olasz után...

Angol, német és olasz után mennyire lenne nehéz megtanulni franciául? Persze külön tanárral.

Figyelt kérdés
Annyira imádok nyelveket tanulni. Nem tudom elképzelni az életem, hogy épp ne tanuljak egyet :D ha olaszból leraktam a felsőfokot (most ő a 3. nyelvem), akkor lehet elkezdenék franciául. Mennyiben könnyítik meg korábbi ismereteim a francia nyelv tanulását?
2012. dec. 19. 22:41
 1/2 webnyelv ***** válasza:
100%

Hihetetlen mértékben megkönnyítik, még a német is. Csak olasz után is sokkal könnyebb lenne, de így, erre már egyszerűen nem is tudok mit mondani. :D

Mondjuk a francia kiejtés-helyesírás bonyodalmait azért meg kell tanulni. Más, új dolog, nagy meglepetés szerintem már utána nem fog érni. Ja, de a szavak neme talán, de abban is segíteni fog az olasz.

2012. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 webnyelv ***** válasza:
100%
Mind a 4 nyelvet tanultam. Ha van kérdésed, írj!
2012. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!