Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német film, német felírattal....

Német film, német felírattal. Nem hiszem el, hogy nincs ilyen?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek már, mert mindenhol csak angol van. Vagyis, ha mégsincs így, akkor csak béna vagyok, de én nem találtam eddig. Bármilyen információnak nagyon örülnék. Lehet sorozat, video, de kell hozzá német felirat, vagy legalább én tudjak hozzá letölteni. Köszi, ha tudtok segíteni! :)

2012. dec. 13. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Gombhoz a kabátot módszer, de működik szerintem. Egy filmet talán egyszerűbb megtalálni(bár lehet, hogy a felirat az eredeti verzióhoz készült, és csúszik ezért.)

VLC-vel hozzá tudod rendelni a feliratot.

2012. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 webnyelv ***** válasza:
52%
Keress olyan DVD-t a boltban, aminek a hátulján rajta van, hogy van hozzá német szinkron és német felirat is. Akadnak olyan DVD-k, amikhez sok nyelven van szinkron és felirat is. Én régebben vettem ilyen DVD-t, fogalmam sincs, rajta, nem is érdekel, de a lényeg, hogy lehet nyelvet tanulni vele. 1000 Ft körül is kapni DVD-ket.
2012. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
itthon nagyon nincs olyan amihez német nyelv és felirat is van... inkább nem tudtok valami letöltőoldalt, vagy torrentoldalt ahol ilyenek vannak?
2013. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!