Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ezt le bírná fordítani...

Victory1995 kérdése:

Valaki ezt le bírná fordítani Németre?

Figyelt kérdés

Helló


Nem soká karácsony. Már nagyon várom. És te? Én nagyon szeretem a karácsonyt. jó hangulat van. A fa is nagyon szép. A kedvenc ünnepem. Van sok ajándék. A család is összeül és beszélgetünk. De a telet nem szeretem. Mert nagyon hideg van. Várom a válaszod.



2012. dec. 11. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallo,


Die Weihnachten kommt schon bald. Ich warte darauf. Und du? Ich mag die Weihnachten, die ist mein Lieblingsfest. Der Christbaum ist auch schön. Es gibt viele Geschenke. Die ganze Familie kommt zusammen und wir unterhalten uns. Ich mag aber den Winter nicht, weil es zu kalt is. Ich warte auf deine Antwort!

2012. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ist
2012. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!