Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell ezt ejteni? Angol

Hogyan kell ezt ejteni? Angol

Figyelt kérdés

Walked when I shoulda run

Ran when I shoulda walked

And don't I know

And don't I know


2012. dec. 1. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valkd ven áj suda rán


Raen ven áj suda valkd


end dont áj nó

2012. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ó rö bikicsunáj!


Csunáj!


Bikicsunáj!


Bicsáj! Bikicsunáj!

2012. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

suda? XD

woalkd ven áj shüld raán [ilyen a és á közötti átmenet..van rá valami szakszó, de nem jut eszembe]

raán ven áj shüld woalkd [ez meg ilyen o és a közötti átmenet]

end i donn no

2012. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fák jú, áshól
2012. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
aksölly dácc "ásszhól", máj dárling!
2012. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sír van fa szán?
2012. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szorri!

Szőr van fa szán?

2012. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Ádám!


Máris bocsánatot kérek, mert ezek szerint félreérthető voltam. A jesszuszpepi nem Rád vonatkozott, hanem általában az összes magyarosan átírt angol szövegre. Tudom, hogy szerencsés esetben csak okosabb tojáska leszek rengeteg piros kezecskével, szerencsétlenebb esetben meg bele sem merek gondolni, de hidd el nekem, szörnyű látni ezeket az átírásokat. De hát már az én gondom.


Amúgy az amerikai se nem ejti az "l"-t, csak ő tényleg [a:]-val mondja, s nem [o:]-val. Nincs jelentősége. Végighallgattam a dalt, végig igen szép, érthető, nekem tetszett. Ha az ember nagyon akarja, belehallhatja az "l"-t, nekem nincs ellene kifogásom.


Az egyetlen gondom, Ádám, hogy sok hasznos hozzászólásodat olvastam már Tőled (hiszen én is angol vonalon mozgok, mint látod), teccikoltam is mindegyiket, és az okos, értelmes megnyilvánulások alapján valahogy érett emberkének képzeltelek el (korhoz nem kötöttelek, de mindig úgy éreztem, széles látókörű, intelligens ember vagy). Az utolsó hozzászólásoddal sikerült alaposan meglepned, kicsit csalódtam is (de ez megint az én gondom, és az a helyes, ha nem érdekel, de azért kár).


:)

2012. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hm, nem értem, hová tűntek el a hozzászólások???

Nem hiszem, hogy az enyémben bármi olyan lett volna, ami "csúnyább" a fentebbi... nem is tudom minek nevezzem némelyiket -- legalább a linket meghagyták volna, hiszen azzal csak a kérdezőnek segítettem.

Milyen hely ez, ha a gusztustalanságok maradhatnak, a segítség meg eltűnik???

2012. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, a modik nem értik a titkos kódot.

Na de a csúnyaság inkább egy móricka vicc maradvénya, tudod, amikor elmegy skóciába szánkózni, és eltörik a faszánja, majd megy a boltba és vesz egy újat.


Asszem ez valahol Wales-ben veszett el.

Engesztelésül:

http://www.youtube.com/watch?v=OBwS66EBUcY

2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!