Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol, német oldalakat...

Milyen angol, német oldalakat érdemes látogatnom, nézegetnem, tanulmányoznom, hogy ezzel is segítsem a nyelvtanulásomat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb ha filmet vagy a kedvenc sorozatod nézed angolul angol felirattal vagy németül német felirattal. Egy idő után észre fogod venni,hogy már felirat nélkül is érted,hogy mit mondanak.:)

Vagy ha van olyan téma ami jobban érdekel akkor keress azzal foglalkozó blogokat és olvasgasd azokat. Ha téged is érdeklő témáról olvasol akkor nem unod meg.:)

2012. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wikipedian például az angol oldalak, amiket én olvastam legalábbis, nagyon jól (nyelvileg) meg vannak írva.


Ha van bármi téma, ami érdekel, akkor azt érdemes olvasgatni.


De szerintem inkább használd úgy, hogy azt élvezd, igazából szinte bármiből nyerhetsz tudást!

2012. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!