Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszt vagy oroszt válasszak?

Olaszt vagy oroszt válasszak?

Figyelt kérdés
Leszűkítettem a második nyelvemet erre a kettőr; szerintetek melyik éri meg jobban, ill melyik könnyebb?
2012. nov. 15. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Üzleti élet szempontjából az orosz jobban megéri. Én olaszt tanulok, mikor elkezdtem nem volt szempont, hogy hasznos e vagy sem, angol meg német mellett úgy gondoltam inkább már azt nézem, hogy tetszik e vagy sem :D és imádom! Úgy érzem jól választottam. Nem könnyű, mert sok a kivétel, de azért nehéznek sem mondanám. Amiket hallok így az orosszal kapcsolatban (bár én nem ismerem a nyelvet) könnyebbnek tűnik az orosznál.
2012. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tavaly én is nagyon sokat dilemmáztam ezen. Végül az olaszt választottam, és nem bántam meg. :) Nagyon szeretem, és sztem nem túl nehéz (már amennyire meg tudom ítélni 3 és fél hónap után:D).
2012. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!