Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha szerzek angol szakos...

Ha szerzek angol szakos diplomát szerzek, és felsőfokon beszélem a nyelvet, plusz németből is lesz felsőfokom, és még fordító szakot is végzek, akkor szerintetek van esélyem jó állásra? (nem feltétlenül fordítóként)

Figyelt kérdés
Gondoljátok, hogy erős nyelvtudással kaphatok munkát, ha nincs is hiperszuper közgáz vagy mérnök diplomám?
2009. aug. 13. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Állásban sosem fogsz annyit keresni, mintha szabadúszó lennél. Én is angol szakon végeztem, németből, spanyolból és olaszból van még mellette felsőfokúm, nyelvsulikban tanítok, rendszeresen fordítok és tolmácsolok, és jóval többet keresek (és több szabadidőm van), mintha elmentem volna egy céghez. Vállalatoknál, mivel gazdasági vagy műszaki végzettségem nincsen, mindenhol csak asszisztensi állásokat ajánlgattak, maximum 150ezer nettóval. Szabadúszóként jóval kevesebb munkával ennek sokszor a dupláját is megkeresem, akkor megyek szabira, amikor akarok, és nem kell reggel 8-tól este 6-ig egy irodában ülnöm.
2009. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!