Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan használjam www.livemoch...

Hogyan használjam www.livemocha.com oldalát?

Figyelt kérdés

Kezdő angol nyelv tanuló vagyok és érdekelne, hogy, hogyan kell használni, miután beregisztráltam. Hogy hogyan lehet ott csetelni, levelezni.

Nagyon szépen köszönöm.


2009. aug. 13. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha rámész egy emberre felul van, hogy add as friend, send message, chat, send gift. Ha a practise re mesz a felso barna savban ott leckeket csinalhatsz meg, onnanstól menni fog. Az emberek kedvesek, es nagyon jol esik, ha baratnak jelolnek :) egy hatranya van, hogy vannak olyanok akik penzt kuncsorogni vannak az oldalon es olyan uzenetet kuldenek, hogy ó milyenszegeny, meg meghaltak a szulei stb... Ezeknek SOHA ne hidj! kamu. De egyebken ez a legjobb oldal amit valaha lattam;:)))
2013. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!