Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondják ezeket a szavakat...

Hogy mondják ezeket a szavakat angolul?

Figyelt kérdés

Webes szótárakban többet is feltüntetnek, de én az elsődleges jelentését szeretném tudni! Valaki lenne olyan kedves és segítőkész, hogy leírja nekem?


1. kitartás (nem felszólító módban!)

2. akarat

3. önbizalom


Előre is köszönöm! :)



2012. nov. 9. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy unalmas vagyok, de szövegkörnyezet nélkül nem feltétlenül van olyan, hogy elsődleges jelentés.


Az akaratra a "will", az önbizalomra a "self-confidence" az első, ami beugrik, de a kitartásra kutyafüle se jut elsőre eszembe. Megnéztem a lehetséges jelentkezőket, a legtöbbször a "stamina"-val, aztán kb. egyforma mértékben a "tenacity"-vel és a "endurance"-szel találkoztam eddigi munkáim során.

2012. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az életre vonatkoztatnám, tetoválást szeretnék, azért kérdeztem. Nem szeretnék butaságot! :)
2012. nov. 10. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
endurance, willpower & self-confidence
2012. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. nov. 11. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!