Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan oldal, ahol nyelvkön...

Van olyan oldal, ahol nyelvkönyvek bescannelt változatát le tudom tölteni?

Figyelt kérdés

Mint például, ha tornázni akarok, akkor ott a barbara-blog ... van valami hasonló nyelvkönyvekre?

Köszönöm!


2009. aug. 13. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Milyen szintű kellene?


-falcon-

2009. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
angol közép megvan, s most szeretnék menni majd kb egy év múlva felsőfokra ... az írásbeli részére itthon egyedül fel tudok készül, a szóbeli meg majd tanár segítségével lesz...
2009. aug. 13. 07:40
 3/15 anonim ***** válasza:

Értem, akkor pl. ezt javaslom:


*****


De ha nem tetszik ez a könyv, akkor az oldal keresőjébe beírod, hogy English advanced, vagy English proficiency, course book stb. és lehet keresgélni, elég nagy a választék. :)


-falcon-



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egy ISTEN vagy! Nagyon-nagyon köszönöm ... tökéletesen pontosan ilyenre gondoltam!!! :):):)

Egy hatalmas puszi érte, így a távolból! :)

Csodálatosan szép napot!

2009. aug. 13. 07:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Van még azon kívül is

[link]

regisztrálni kell, de megéri. Itt aztán van minden.

2009. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
08:31-es --> És regisztráció után a cd-ket, meg a dvd-ket ingyen letölthetem?
2009. aug. 13. 09:17
 7/15 A kérdező kommentje:

falcon!

Még mindig csak ámulok és bámulok! :) Megvolt a Grammarway 4 könyvem, de megoldások nélkül, így sosem tudtam, hogy helyesen gondolom-e, amit kitöltöttem, s láss csodát! Itt van a megoldással együtt! Most már le is tudom magam ellenőrizni!

Hát mégegyszer ezer köszönet!

2009. aug. 13. 09:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem is valamit az arcomon, de akkor most már tudom, hogy egy távolból küldött puszi volt! :)

Nagyon szívesen, szólj nyugodtan, ha tudok még segíteni. :)


-falcon-

2009. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tudsz esetleg szintén ingyen letölthető CD-ket is? Mármint szintén nyelvtanuláshoz!

Húúú ... már nagyon pofátlannak érzem magam!

2009. aug. 13. 09:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyelőre ezt találtam:


[link]


Ez amerikai angol, nem tudom, megfelel-e. Elvileg fizetős, de a hangfájlok letölthetők pl. RealPlayerrel, a tesztet meg online meg lehet csinálni. Még keresgélek.


-falcon-

2009. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!