Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha szeretnék egy életképes...

Ha szeretnék egy életképes angol nyelvtudást akkor mi a legjobb módja annak megszerzésére?

Figyelt kérdés

Hogyan lenne érdemes belekezdeni ?

Nyelviskola, esetleg magántanár ?


Nem tanultam az angolt soha, annyim van ami filmekből rám ragadt, tehát nem sok minden.


2012. nov. 2. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon ajánlom a Kreatív angolt. Én is most azzal tanulok. Elég nehéz, de nyelvet tanulni nem lehet könnyen. Ez egyébként egy könyv, ami elég drága. Már régóta tanulok angolt, de sosem tudtam normálisan, sőt...ez pedig sok hasznos dolgot tanít nekem. Annyi, hogy vannak benne helyesírási hibák, de ha van egy kis nyelvérzéked, akkor azokat észreveszed.
2012. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 webnyelv ***** válasza:

Elég szomorú, hogy drága a könyv, de helyesírási hibák azért vannak benne. Nem tudom, mennyi pénz kéne nekik, hogy normálisan megcsináljanak egy könyvet. Ha olcsó könyvet meg lehet írni normálisan, drágát miért nem? Ez bizony szégyen, hogy egy nyelvkönyvet nem lehet helyesírási hibák nélkül kiadni!

---

Elkezdeni mondhatni bárhol elkezdheted a tanulást, nyelviskolában is, magántanárnál is, ami szimpatikusabb. Majd ha magasabb szintre jutsz, akkor használd, gyakorold a nyelvet sokat, nézz filmeket, hallgass hanganyagot, olvass angolul, stb.

2012. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a könyvnek az értéke az újfajta tanulási módszerben rejlik inkább.
2012. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!