Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanulás filmekkel?

Angol nyelvtanulás filmekkel?

Figyelt kérdés
Milyen filmeket ajánlanátok, amik szórakoztatóak és egy középhaladó angolos számára viszonylag érthetőek?
2009. aug. 11. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én angol tanulás esetén csak angol filmeket nézek,nem amerikai filmeket.Ezek a filmek vígjátékok,angol szöveg

PL: Yekowbeard, The meaning of life, meg sok Monty Python filmeket,mert ők nagyon szépen és érthetően beszélnek angolul(mellette jókat nevetek is)

2009. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hú én nézek mindent össze vissza :D ha hallok valami jó vígjátékról, rögtön megkeresem angolul.

Utoljára a Labor pains-t néztem, jókat röhögtem, meg az alapsztori is hülyeség :D (csajt ki akarják rúgni a munkahelyről, ezért kitalálja hogy állapotos és hónapokig kitömött hassal jár...)

amúgy felirattal szinte minden film érthető. komolyan mondom.

én úgy csináltam először, hogy angol hang, alul angol felirat, felül magyar, és ha nagyon nem értettem az angol felirattal sem, akk felpillantottam a magyarra :D de ez csak az elején volt, mer egy idő után ellustultam és csak a magyart néztem:D erre fogtam és kikapcsoltam a magyart. így is érteni, hidd el.

2009. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdjed sorozatokkal! Főleg ha DVD-n van, akkor tudod a nyelvet állítgatni. pl Friends, My name is Earl , How I met your mother.

Sorozatokban az a jó, hogy rövid idő alatt sok társalgási szituációval találkozol, és általában sorozatrészenként más-más témákban.

2009. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is középhaladó vagyok, és a szavakat értem, de nem áll össze sose a sztori :D Nektek is így volt eleinte, vagy még az agyamnak is nőni kell? :)
2009. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha brit angolt szeretnél tanulni,akkor egyértelműen Monty Python,A bit of Fry and Laurie,Black Adder(Fekete Vipera)ezeket a youtube-on is megtalálod,vagy a filmek közül pl. a Hercegnő(The Duchess).Amerikai filmeket meg bárhol találsz. Brit angolt azért jobb nézni,mert(számomra legalábbis)jóval érthetőbb a kiejtésük.
2009. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök.
2009. aug. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!