Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen filmet nézzek nyelvtanu...

Milyen filmet nézzek nyelvtanulás céljából?

Figyelt kérdés
Akik néztek filmet angol szinkronnal és felirattal, miket ajánlotok? Olyan kéne, aminek a nyelvezete nem a legbonyolultabb. Középfokú a tudásom. És honnan szedjek ilyen filmeket? Vagy ha vannak jó filmjeim magyarul, neten hol találok hozzá szinkront és feliratot? Vagy ez hogy működik?
2009. aug. 4. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos, h olyat ami érdekel! Vagy kezdhetsz mondjuk mesékkel is angolul, azok általában könnyebbek: pl Szépség és a szörny: Beauty and the beast, oroszlánkirály 1,2: The lion king- jajj,de szeretem most is- :D.


Én mondjuk szeretem a vígjátékokat, és a legtöbb amerikai, ami érdekel sajna, szóval azokat is feliratosan nézem.

2009. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én először olyan filmeket néztem, amiknek már tudtam a cselekményeit, majd rámentem az ismeretlen filmekre is.
2009. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jött be legjobban, hogy egyszerre ment két felirat: magyar és angol. Eredetileg az angolt néztem, majd ha nem ment lefordítani, akkor felpillantottam a magyarra =).

A Kmplayer nevű lejátszóval tudod megoldani.

HA van magyar filmed, ahhoz szinkront nem nagyon találsz, inkább szedd le angolul.

2009. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!


leszedtem egy jó filmet, és ugyanúgy csináltam, ahogy az utolsó mondja :)


ti honnan töltötök le filmeket?

2009. aug. 4. 14:24
 5/7 A kérdező kommentje:
vígjátékokat szeretem
2009. aug. 4. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:

torrent oldalakról lehet letölteni... vagyis én pár ilyen oldalról szoktam.


*****


itt 1 lista.... amelyik torrentoldal tetszik regisztálsz és már töltheted a filmeket


egyébként én Ncore, Bithorlo torrentekről...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi!


amúgy bithorlón fenn vagyok, meg majomparádén is.

2009. aug. 5. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!