Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék közvetlenebbül...

Hogyan tudnék közvetlenebbül beszélgetni angolul?

Figyelt kérdés

Ha meg kell szólalni, akkor mindig a bemagolt tőlem és a beszélt nyelvtől idegen nyelvi formák jutnak eszembe, ami darabossá és erőltetetté teszi a beszélgetést, de nem akarom szlenget használni.

I woluld like to know..., You have mentioned... így senki nem beszél a való életben.

És mindig ideges vagyok, ha angolul kell beszélni, ezért szúrtam el a legutóbbi nyelvvizsgámat is.

Hasznos, de nem erőltetett kifejezéseket keresek, amit mind a vizsgán, mind az egyszerű (baráti) társalgásban tudok használni.


2012. szept. 26. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenebbül akarsz megtanulni angolul, keress a neten barátokat. Velük esetleg skypeolhatsz, így majd lassan rádragadnak a dolgok. Meg nézz angolul sok sorozatot, azokban is hétköznapi a beszéd. :) Nem vicc. :)
2012. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sejtem, mire gondolsz. Talán érdemes lenne filmeket nézni, vagy drámákat olvasni.
2012. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!