Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát ajánlanáto...

Melyik nyelviskolát ajánlanátok nekem? (0-ról középfokú nyelvvizsga a cél,4 hónap alatt)

Figyelt kérdés

Én az interneten most az euro-nyelviskolára akadtam rá, szimpatikusnak tűnik. De inkább olyanra jelentkeznék, amiről valaki tud mondani valami jót, az oktatás színvonaláról, a tanárokról, stbstb. Ha rossz élményeitek vannak, azt is nyugodtan osszátok meg velem, legalább tudom hova nem szabad jelentkezni :)


Lenne még egy kérdésem, van olyan iskola, ahol korosztály szerint rakják csoportokba az embereket? Szívesebben tanulnék 20 év körüliekkel, akik a saját korosztályom :)


2012. szept. 9. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem csak külföldi (adott országbeli) tanfolyamon lehet elérni, bár az eredménnyel kapcsolatban így is szkeptikus vagyok. Nem véletlenül tanul a a legtöbb ember éveken át egy nyelvet nyelvvizsgáig.
2012. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Dehogy, kérdezz meg bárkit, 400 órás intenzív tanfolyam alatt ellehet sajátítani egy nyelvet középszinten.

Csak mellette kell még önszorgalom, egyéntől függően, napi 2-3-4 óra tanulás még otthon, + megcsinálni a leckéket, és hétvégente se szabad hanyagolni az angolt. Én a 4 hónap alatt a tanfolyam mellett még otthon olyan 200-300 órát szeretnék tanulni. Elvileg 600-700 óra bőségesen elég


Nem olyan ördöngösség ez, csak azt nem tudom hova jelentkezzek. Egyébként már tanultam angolt általánosban, de az már nagyon rég volt :)

2012. szept. 9. 19:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg az érdekelne, hogy korosztály szerint csoportosítják-e a jelentkezőket. Mondjuk én azt értékelném
2012. szept. 9. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel szkeptikus vagyok. Ha főállásban tanulsz, akkor is necces. Főállásban fél év kb az angol középfoktól a felsőfokig, ami rövidebb út, mint amit neked be kellene járni. Hajrá, hátha sikerül, az euro nyelvvizsga jó lehet.
2012. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a fenének csoportosítanák korosztály szerint a tanulókat?
2015. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!