Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez nem általános iskolai...

Ez nem általános iskolai tankönyv? Bővebb lent

Figyelt kérdés

[link] Org/New-Headway-Elementary-4th-Ed-Student-s-Book_1277388. html

Most leszek kilencedikes,és ilyen könyvet kaptunk.De az előző évesek 9.-ben nem ilyet kaptak,hanem vmi Pre- Intermediate-et vagy mit.Ez meg valami Elementary School,az nem általános iskola?Ráadásul ez a legalapabb dolgokkal kezdődik(am/is/are,stb.).Szoktak ilyenből tanulni középsikolában?



2012. aug. 27. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem elementary school, hanem simán elementary, vagyis kezdő.
2012. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Nyugodj meg, ez nem általános iskolás.

Az általad küldött linket nem tudtam megnézni, de bemásoltam a címet és a kereső ezt adta ki:

[link]


Azt írja, hogy ez egy teljesen új verzió, a világ legkelendőbb felnőtt angol tanfolyamáról.

2012. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te biztos teljesen kezdő csoportba kerültél, az előző évben meg középhaladó csoport kapott pre-intermediate, vagyis középhaladó ("középszint előtt")könyvet.
2012. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akk megnyugodtam kösz a válaszokat :).Itt elvileg csak egy csoport van tehát mindenki ilyenből fog tanulni.Vagy legalábbis nem tudok róla hogy lenne külön kezdő meg középhaladó,meg a 8. év végi jegyem nem indokolná hogy kezdőbe kerüljek,ha több van,mivel hogy ötös lettem.Mondjuk annak nem örülök hogy a legelejéről kezdjük,én haladnák tovább.De legalább újra átvesszük az igeidőket,mert azokat kavarni szoktam.És minél többször olvasom el,hogy melyik mire jó,annál inkább nem értem.valahol igy irják valahol úgy.

De hát onnan hogy am/is/are...

2012. aug. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!