Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valaki köztetek, aki...

Van valaki köztetek, aki folyékonyan tud beszélni angolul?

Figyelt kérdés
Én valamennyire tudok beszélni angolul, de bizony akadozva. Szeretnék megtanulni tisztességesen, de ahhoz még nagyon sokat kell gyakorolnom. Nektek mit jelent a folyékony angol beszéd? Van-e valami élményetek ezzel kapcsolatban? Rám férne egy kis motiváció...

2012. júl. 17. 04:50
 1/3 anonim ***** válasza:

interpals.net


Regisztrálsz, aztán keress egy native speaker-t, és nyomjátok skype-on pl face to face. ;) Én is sokat fejlődtem ennek a segítségével.

2012. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se beszélek tökéletesen angolul, de kint elek és dolgozok. Másfél évig tanultam magamtól az angolt, és most olyan tudásom van amire epithetek.

Gondolom folyekonyan beszelni angolul mindenkinek ugyan azt jelent. Persze, nem biztos, hogy a parlamenti beszédet is megértjük vele, de egy tanult nyelvnel mindig az a legfontosabb, hogy a hetkoznapi angolt mindenek felett kenjuk vagjuk.

2012. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Már el is látogattam az ajánlott oldalakra. Tényleg tök jónak tűnik :-)
2012. júl. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!