Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hiába hirdetem magam, nem...

Hiába hirdetem magam, nem akad egyetlen tanítványom sem angolból, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már annyi oldalon hirdetem, hogy angolórákat adok, de sosem sikerült eddig még egyetlen tanítványt egyetlen órára sem szereznem. Az óráimat minden tanárnál olcsóbban adom, szinte már féláron, rugalmas időbeosztással, UGYANOLYAN minőségben tanítok, mint egy hírneves nyelviskolai tanár. Ráadásul itt vagyok az ország központjában, egyszerűen nem tudom elképzelni miért nem jelentkezik senki az óráimra. Ennyire nem akar senki nyelvet tanulni?

2012. júl. 10. 14:14
 1/8 anonim válasza:
100%

Ha ez vígasztal:

- de, csak nagyon sok a nyelvtanár

- és ami sokkal fontosabb, nagyon-nagyon nincsen az embereknek pénze manapság. :(

2012. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne hirdess féláron, mert arról a rossz minőségre gondol mindenki. Elég, ha kicsit alatta vagy az átlag árnak. És tegyél a hirdetésbe valami referenciát, végzettséget, stb. Írhatod azt is, hogy városon belül házhoz mész, vagy hogy az első alkalom ingyenes, stb.

Amúgy mióta hirdetsz?

2012. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyi újságban, hirdess az első óra ingyenes legyen. Ez alatt az Anya eltudja dönteni mennyire jó a gyerekének.
2012. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöknél érdeklődj inkább, nincs-e valaki, aki angoltanárt keres. Hozzám legalább 20-an fordultak már az elmúlt pár évben, hogy nem tanítanám-e ezt vagy azt az ismerősüket angolra, vagy nem ismerek-e valakit, aki vállalná. Szerintem az érdeklődőknek csak kicsi része keres tanárt hirdetés alapján, random módon.
2012. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a hirdetésed szövege?
2012. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 webnyelv ***** válasza:
Dettó ugyanígy vagyok vele, pedig mindenfele hirdettem én is...
2012. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Manapság már neten sok az angol letölthető nézhető anyag.
2012. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg csinálj és add el vagy nem tudom.
2012. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!