Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Debreceni Egyetemen van...

A Debreceni Egyetemen van lehetőség spanyol nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Szakonként vannak kötelező nyelvórák? És általában milyen nyelvek közül lehet választani?
2009. júl. 11. 12:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaa, és nem spanyol szakra gondolok a BTK-n. Hanem esetleg valamilyen szakot választok és mellette tanulhatok-e spanyolt (kezdő szintről), ez fizetős-e vagy vannak kötelező nyelvórák is az órarendben?
2009. júl. 11. 20:39
 2/6 anonim ***** válasza:
BTK-s leszel? akkor valószínűleg tanulhatsz , de kétlem, h kredtit kapnál érte. ha másik karon vagy akkor nem biztos, szerintem ott csak ha fizetsz érte akkor. az viszont szar. én is fizettem a spanyolért és ragozni sem tudok...
2009. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem BTK-ra mennék.

Megkérdezhetem tőled, hogy mennyibe kerültek ezek a fizetős órák? Mennyi volt egy héten és hogy zajlott?

Előre is köszönöm

2009. júl. 11. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
60 000Ft volt egy félévre het 1*2 óra. bejött a tanár unottan leadta az anyagot. semmi élvezet nem volt benne, szóval kidobtam ennyi pénzt az ablakon 1 hónapot jártam utána nem is mentem, megkérdeztem egyik bnőmet aki végigjárta, h milyen volt , de ő se tud semmit spanyolul. szóval ez eléggé tanárfüggő
2009. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,h írtál..hát, akkor nem tudom ,h mi lesz..mert ennyiből már magántanárhoz is járhatnék, akit ugye ott lehet hagyni, ha nem tetszik az óra, és nem megy el fölöslegesen a pénz..
2009. júl. 11. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
De tegyük hozzá, hogy én az ELTÉn tanultam, gondolom Debrecenben valamivel olcsóbb + lehet a tanárotok is jó lesz. Az enyém spec katasztrófa volt( és ő a spanyol tanszék vezetője), de lehet a tiétek nagyon jól megtanítja
2009. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!