Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit ajánlotok otthoni japán...

Mit ajánlotok otthoni japán nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés
Weboldal? Könyv? Akármi más? Tanfolyamra nem futja...
2009. júl. 5. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A japán még tanárral se egyszerű, nemhogy magadtól..
2009. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem gond, nekem menni fog, ráérek kínlódni vele.
2009. júl. 5. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a g-portal.hu/manga-download oldalon vannak nyelvleckék...

Én is tanulnám,de nincs most keret tanárra,úgyhogy addig is marad a japán barátom Till, az anime és manga japánul és ennyi...

2009. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm elo levelezővel tanult

de borzasztó akaratereje van,nagyon csodálom érte,mert a japán iszonyúan nehéz nyelv!

2009. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is akartam magamtól japánul tanulni (ill. most is akarok). Amit kiderítettem:


Online nem sikerült értelmes anyagot találnom. Talán még ez a legjobb:


[link]


Budapesten van egy japán könyvtár az Oktogon közelében, be is iratkoztam, és vettem is ki két angol nyelvű japán nyelvkönyvet (magyar nyelvű nem volt). Azok ha nem is jónak, de tűrhetőnek tűntek, viszont kölcsönzött könyvből nehéz tanulni, mert időre vissza kell vinni.

2009. júl. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs, ez egy korrektebb link:


[link]

2009. júl. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

[link] :D ez tényleg jó oldal :D

De van egy nagyon jó levelező program is, nem drága egy tanárhoz képest :D Minden hónapban kiküldik a "tankönyvet"(inkább egy füzethez hasonlít XD) meg kazettát vagy CD-t így összesen 3000 Ft valamennyi. Ahhoz képest hogy egy nyelvtanárral egy óra kerül ennyibe szerintem teljesen korrekt :D www.elo.hu

2009. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
igen [link] király az oldal!!!
2009. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom közel 1.5 év távlatából mennyire tanultál meg japánul,de egy srácnak Khatzumoto, sikerült megtanulni 18 hónap alatt otthon, egyedül anyanyelvi szinten.Az input módszert használta, vagyis sokat hallgatott és olvasott az adott nyelven ő a nap 24 órájában, ezért sikerült neki ilyen gyorsan elsajátítani a japánt.


itt a blogja


[link]


itt leírják a módszert amivel megtanult ilyen jól beszélni:


[link]

2010. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!