Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsga.2,5 pont...

Telc nyelvvizsga.2,5 pont hiányzik a szóbelimhez. Az írásbelim megvan. Fellebbezés?

Figyelt kérdés
A tényleges szóbeliből is csak 5 pontot veszítettem. Fellebbezem, tapasztalatok?
2012. jún. 15. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 5pont kellene a kiba*..tt magnóhallagatásért
2012. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 quevilly válasza:
Nekem meg fél pont kellene a szóbelihez, az írásbeli megvan :@
2012. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnálom, de mit szólnátok ha a kérdésemre is válaszolnátok? :D
2012. jún. 16. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha a hallásértésen csúsztál el, akkor nincs mit tenni, mert akkor ott van feketén-fehéren mi a hibád. Maximum a tényleges szóbelihez lehetne fellebbezni, mert ott a bizottság ítélte meg a pontjaidat.

2012. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez a hibám,a magnón csúztam el 5p -al...:(
2012. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos nem fogják megadni. Nekem fél ponton múlt, nem hallottam a magnót rendesen, mert a két vizsgaterem között vékonyak voltak a falak, és áthallatszott minden, ráadásul a legnagyobb influenzaszezonban vizsgáztam, és mindenki köhögött. Nem adták meg nekem se, pedig fellebbeztem, mondván, hogy ők nem tehetnek se a fal vékonyságáról, se arról, hogy köhögtek a vizsgázók. (De arról igen, hogy nem volt fűtés januárban.)
2012. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!