Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németesek! Valaki ezt lefordít...

Lestat_626 kérdése:

Németesek! Valaki ezt lefordítja nekem? :-)

Figyelt kérdés

Hier auch nochmal eine offizelle Entschuldigung an unseren Bundespräsidenten Joachim Gauck. Wenn ich eines nicht wollte, ist es Ihnen den Handschlag zu verweigern. Sie konnten sicher nichts für die Niederlage!

Ich habe in diesen Momenten, nach dieser großen Enttäuschung, nichts mehr um mich herum wahrgenommen. Ich war verzweifelt, enttäuscht, wie paralysiert.

Ich hoffe das können die Fans nachempfinden.


2012. máj. 21. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

És itt van még egyszer Joachim Gauck szövetségi elnökünkhöz intézett hivatalos bocsánatkérés. Ha valami biztosan nem állt szándékomban, az a kézfogás megtagadása. Ön biztosan nem hibáztatható az elszenvedett vereségért! Én ezekben a pillanatokban, a nagy csalódás után semmit nem fogtam fel, ami körülöttem zajlik. Kétségbe estem, a csalódás teljesen megbénított.

Remélem, hogy a szimpatizánsok (rajongók) ezt átérzik.

Üdvözlet: Suzana Guoth

2012. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)))
2012. máj. 22. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!