Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A BGF-es spanyol nyelvtanfolya...

A BGF-es spanyol nyelvtanfolyam milyen?

Figyelt kérdés

Semmi nincs a honlapon és nem válaszolnak az e-mailre.

Ja, és csak idegenforgalmi közép jó nekem.



2012. máj. 16. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ugye mivel idegenforgalmira akarsz menni, akkor a BGF KVIK -es nyelvtanfolyam érint.Van:

20 órás tanfolyam: 16.250 Ft

40 órás tanfolyam: 32.500 Ft

Főként a (szak)szavakra összpontosítanak, és inkább interaktív feladatok vannak, szóval ide csak akk menj ha nem vagy spanyolból kezdő, vagy különben először végezz el belőle egy felzárkózó tanfolyamot (olyan isvan a BGF-en) Egyébként egész jók, főleg ha tanulsz, a szókincs a legfontosabb a szaknyelvnél! ;)

2012. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ. erre voltam kíváncsi, csak őket nem lehet elérni. nem vagyok kezdő, van középfokú nyelvvizsgám, csak nem szakmai.
2012. máj. 17. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!