Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitség Angol Ker B2nyelvvizs...

Segitség Angol Ker B2nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamhoz kell előzetes nyelvtudás PLs?

Figyelt kérdés
munkaügy által indított képzésen szeretnék részt venni, ha valaki volt már ilyenen akkor segitsen pls hogy ha kell előzetes nylevtudás akkor milyen jellegű a szintfelmérés nagyon alap dolgokat kérdeznek ?

2012. máj. 15. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tanultál már angolul, akkor szerintem nem lesz olynnehéz. Nagyjából alapfok körül tudás kell, arra építik majd rá a szókincset, nyelvtant és így lesz középfok.

Előtte max nézd át a nyelvtant, ismételj egy kicsit, akkor biztos jól megírod.

2012. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak az van hogy nem tanultam még angolul németes voltam végig suliban is, viszont persze egy két szót ,kifejezést értek angolul,de ha lesz szintfelmérő akkor sztem a kis tudásom nagyon kevés lesz
2012. máj. 15. 15:44
 3/4 A kérdező kommentje:
de köszönöm a választ :) ment a pipa
2012. máj. 15. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudtam.. :(

ha csak B2 nyelvvizsgafelkészítőt hirdetnek illetve állnak, akkor nem lesz könnyű dolgod, mondhatni felejtős :(


Tény, hogy könnyű az angol nyelv kb alapfokig, mert sok szóval és kifejezéssel a mindennapi életben is találkozhatunk, könnyű a nyelvtani rész is, könnyen tanulhatóak a szavak mégis egyszer le kell ülni és meg kell tanulni mident, ami az alapját képezi az egészek, senki se úgy születik, hogy séróból tudja - sajnos.


Egy bizonyos tudás pedig kell, a középfok már egy olyan szint, ami számít az iskolában, munkahelyen, bizonyos szituáiókban külföldi munkánál is. Tehát fontos, előnyt is jelent. Aztán mégsem ér semmit, de mégis kell, mert Magyarországon a papír számít, nem a tudás :S

(nem egy ismerősöm van, köztük én is, aki B2-vel meg se tud szólalni külföldön, hiába tudom mit kellene mondai, képtelen vagyok rá... írni tudok, beszélni nem :( )


Gondolom a tanfolyam néhány hetes, tehát nincs idő az alapokat megtanítani, valamire pedig építeni kell :(


Sajnálom, de ha nem tanultál angolt, csak németet, akkor nem fogod tudni sikeresen elvégezni a tanfolyamot.. a létszám miatt felvehetnek ugyan, de vizsgát nem fogsz tudni tenni idén így, az biztos! :(

2012. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!