Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik ECL nyelvvizsgát csinálta...

Akik ECL nyelvvizsgát csináltak: volt már olyan veletek, hogy a párotok, akit kaptatok nagyon nem tudott angolul? Mi lett a vége? Ti azért átmentetek, vagy a másik lehúzott magával?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam szóbelizni, és a saját párom nem jött el ezért a következő pároshoz kerültem. Egy fiú és egy lány mellé. Szegényeknek elég nyögvenyelősen ment a dolog, az első rész kb úgy nézett ki, hogy én kérdezgettem, ők meg megpróbáltak válaszolni (különben ültünk volna kukán egymással szemben, kb a kérdésük ennyi vaolt "And you?"). A képleírásnál viszont ellőtték előlem a jó képeket, így kicsit leblokkoltam, elég nehezen ment a beszéd a képről. Szerintetek lehúztak engem is és megbuktunk, vagy lehet még remény?
2009. jún. 23. 08:14
 1/4 anonim válasza:
Ha neked ment te tutira átmész! No para:-)
2009. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem is átmész, ha neked ment. Mellettük még jobban látszódhatott, hogy tudsz.

Én ma megyek ECL nyelvvizsgára. Nehéz volt? Milyenek a vizsgáztatók? Le lehet küzdeni az izgulást??

2009. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem jó fejek voltak, bár a vizsgáztató konkrétan szinte egy szót sem szólt vizsga közben. Csak akkor beszélt, amikor elmondta, hogy mi a feladat. :)
2009. jún. 23. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem felsőn nem volt valami acélos a párom. de nekem sikerült, neki nem.
2009. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!