Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol nyelvvizsgára...

Felsőfokú angol nyelvvizsgára hogyan készülhetek?

Figyelt kérdés
Műszaki középsuliba jártam, most érettségiztem,de már bánom, mert erősen humán beállítottságú vagyok. Idén csináltam középfokú nyelvvizsgát, hálisten elsőre sikerült. Az angol érettségim is 92%-os lett. Az angol tanárom azt ajánlotta feküdjek rá az angolra, mert lenne tehetségem hogy felsőfokút tegyek pár év múlva. Most az egyetemen kommunikáció szakra fogok járni (ha minden jól megy). Hogyan fejleszthetném fel az angol tudásom? Szeretnék a nyelvvel kezdeni valamit...
2009. jún. 22. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
én nyelvvizsga-előkészítőt javaslok,előtte nézz sokat filmeket angolul,levelezzél neten,fordíts le zenéket
2009. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én még 11.-ben csináltam középfokút, nekem is meglett elsőre, aztán nyáron angol szövegeket olvasgattam a netem, ami szót nem értettem azt megnéztem a szótárban és októberben elsőre sikerült a felső is.(igaz épphogy:D)
2009. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvass angolul könyveket az is sokat fejleszt.
2009. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!