Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikertelen nyelvtanulás....

Sikertelen nyelvtanulás. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Beiratkoztam egy nyelvtanfolyamra és közölték (miután persze írtam nekik), hogy nagy valószínűséggel ilyen típusú tanfolyam nem fog indulni. Próbálkoztam máshol is, de úgy tűnik máshol sem fogják elindítania a kevés érdeklődő miatt. Mit csináljak? Nem, külön tanárt nem fogok tudni megfizetni, mert akit találtam az 2500ért vállalna, az meg túl sok egy óráért. Szeretnék nyelvet tanulni és nem tudok... (nem vagyok budapesti és kezdő francia nyelvtanfolyamról lenne szó).


Más is járt már így? Mi a teendő ilyenkor?


2012. ápr. 19. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak egy oktatócsomatot, ami hangfelvételt is tartalmaz. Adj fel egy hirdetést, amiben egyetemistát keresel tanárnak X Ft-ig, az olcsóbb mindig. Esetleg ajánlj bartert, biztosan értesz valamihez te is, pl. taníts meg franciául, megtanítalak zongorázni/főzni/angolul stb.
2012. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én angolt tanítok, de múltkor már adtam fel itt egy ilyesfajta hirdetést, de senki nem reagált rá :( most találtam egy tanárt 1500-ért, már írtam is neki. Csak szomorú vagyok, mert mindenképpen nyelvtanfolyamon szerettem volna tanulni, a társaság miatt is, meg az intenzitás is szimpi volt.
2012. ápr. 19. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!