Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nincs meg valakinek a következ...

Nincs meg valakinek a következő szóbeli tételek kidolgozva: ECL angol B1, esetleg B2?

Figyelt kérdés
Amit eddig találtam a neten, azok sajnos nem voltak túl jók, de a legnagyobb bajom az volt velük, hogy a legtöbb téma nem is arról szólt, amiről kellene. Ha valaki tudna valahogy segíteni, azt nagyon megköszönném.

2012. ápr. 5. 18:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8: Az írásbeli, és a szöveghallgatás megy. Szóban kell fejlődnöm, hozzátéve azt is, hogy a szókincsem se túl gazdag egyenlőre.

Ha annyira értesz hozzá, akkor kíváncsi lennék arra, hogy miért nem jó a Kérdések, és válaszok?

Megnéztem még az 1000 questions 1000 answers könyvet, de az bántotta a fülemet. Bár lehet, hogy abból is van több könyv.

2012. ápr. 6. 20:53
 12/12 anonim válasza:
Én most megyek ecl B2 szóbelire jövő héten. Hát ugy érzem hogy nem lesz meg.. :S nem tudtam ugy készülni. Nem szeretne vki a következőre menni és akkor lehetnánk egy párba :)) Nekem is elküldi vki a szóbeli tételeket? (kata.temesi@gmail.com)
2012. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!