Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nincs meg valakinek a következ...

Nincs meg valakinek a következő szóbeli tételek kidolgozva: ECL angol B1, esetleg B2?

Figyelt kérdés
Amit eddig találtam a neten, azok sajnos nem voltak túl jók, de a legnagyobb bajom az volt velük, hogy a legtöbb téma nem is arról szólt, amiről kellene. Ha valaki tudna valahogy segíteni, azt nagyon megköszönném.

2012. ápr. 5. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Senki se fogja odaadni a saját tételeit. Ülj le és írd meg. Ha nem megy, vannak jó könyvek amiből lophatsz.
2012. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérni csak lehet. Egyébként dolgozok rajta, csak nagyon lassan haladok vele.
2012. ápr. 5. 19:37
 3/12 anonim ***** válasza:
én odaadnám de én még az anyanyelvi vizsgára sem dolgoztam ki , 1 tanács öcsi , Exam Fright Killer , meg kell venni akinek van esze ebből küldi
2012. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, jó. De van belőle négy könyv. Mégis melyiket válasszam?
2012. ápr. 5. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

[link]


advanced haladóknak van , amitől te messze

intermediate book 1 és 2 az kell neked azt vegyed ennél nincs jobb cambridge felsőfoknál is ez volt a többieknél meg én is ebből tanultam volna ha tanultam volna rá de én lustultam mert úgy gondoltam tehetségből megleszé s mondjuk meg is lett


Intermediate ez kell neked.

2012. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ECL B2 angol szóbeli kidolgozott megvan,légyszi írj privit,hova küldjem. Remélem az kell,ami nekem van meg. Lehet a B1 is megvan valahol a gépemen,még kutakodnom kell.
2012. ápr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Priviben ment az üzenet.


A könyvön még gondolkozok. Amennyit láttam belőle, az tetszett, csak elég borsos az ára. Múltkor megvettem a Kérdések és válaszok című könyvet - habár le is töltöttem - és az csak 2100 Ft-ba került. Igazából azért vettem meg, mert addig se böngészek a neten, meg az ismeretlen szavakat is felé tudom írni - így számomra sokkal könnyebb a tanulás. Erre még alszok...

2012. ápr. 6. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

mert minek vettél olyan szart? én tudom angolból nagyon jól mi kell ilyen baromságot hogy kérdések válaszok lol..könyvtárból megéri kivenni talán m exam fright killer a legjobb ha meg írásban akarsz gyakorolni ingyen akkor

[link] és ennyi

2012. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Elküldtem annak aki kérte,aki kérte de nem írt mail címet,az tegye meg. :-)
2012. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megkaptam, de amit átküldtél az sajnos nem jó. Ugyanaz van fenn a neten is. De még egyszer köszi, hogy megpróbáltad.
2012. ápr. 6. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!