Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérdést keresek? Arról beszélg...

Kérdést keresek? Arról beszélgettek benne hogy mennyiért szoktak bemenni vizsgázni más helyett?

Figyelt kérdés

Köszi előre is a válaszokat!Vagy ha tudtok egyéb információt meköszönöm.

Mielőtt jönnének a kérdések miért nem tanulod inkább a nyelvet.......????Nem én keresem, csak közvetítem a kérdést.


2012. ápr. 5. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nyelvvizsgákon el szokták kérni a személyigazolványt is. Vagyis olyan személy tudja csak megírni helyetted (vagy most mindegy ki helyett), aki hasonlít rád. Meg már begyakorolta az aláírásod. Magam részéről biztosan nem élnék ilyennel, de igazán azt sem ítélem el, aki igen. Mivel a nyelvvizsga (legalábbis a középszintű) még nem garantálja hogy tényleg középszintű nyelvismereted van. Bár szerintem manapság elengedhetetlen minimum egy idegen nyelv felsőfokú ismerete. Ha te mégis úgy gondolod, hogy csak a papír kell, bár egyetemen óhatatlan hogy ne találkoznál tanulmányaid során pl. angollal, munkád során külföldivel, esetleg külföldi munkalehetőséggel, vagy csak szimplán egy eltévedt turistával. De ha te mégis tudod, hogy nem lesz semmi hátrányod abból hogy csak magyarul beszélsz, akkor talán elfogadtató hogy ilyen módon megkönnyítsd az életed.
2012. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó magam is hallok nem egy esetet hogy könnyedén kijátszák.És tudom hogy olvastam hogy beszélgettek és felajánlotta az egyik válaszoló hogyha be kellene menni ő megcsinálja.Egy lány volt.És eszperantó nyelvről volt szó.
2012. ápr. 10. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!