Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok tanácsolni valami...

Tudtok tanácsolni valami nyelvoktató programot, ami felkészít felsőfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
A Rosetta Stone-t használtam idáig, és megvan már a középfokú nyelvvizsgám, de szeretnék továbbfejlődni. Nincs valami hasonló program, ami segíthet benne?
2012. ápr. 5. 04:50
 1/1 Bécs P ***** válasza:
A nyelvvizsgák nagyrésze a nyelvtanra megy rá. Ha középfokú vizsgád már van, akkor szerintem program nélkül is tudsz készülni. Én a Tell Me More programot ismerem még, de nem tudom, hogy miylen magas szintre juttat el. Ha angolból vizsgázol, akkor ajánlom a Cambridge-English Grammar in Use-t (haladót), valamint angol felsőfokú nyelvvizsgás teszteket töltsél ki. Sokkal több nyelvtant (elméletben) nem kell tudni, mint középfokún, csak sokkal bonyolultabb mondatok vannak, valamint kis, apró dolgok. Tehát azért lényegesen nehezebb. A középfokú nyelvtant sokkal részletesebben kell tudnod. A témaköröknek pedig utána tudsz nézni. De minden attól függ, milyen típusú nyelvvizsgára mész.
2012. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!