Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Buktál már meg nyelvvizsgán?

Buktál már meg nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Keveset tanultál, vagy alulértékelték a teljesítményedet?
2009. jún. 11. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Buktam meg, igen. mert nem voltam eléggé felkészült. rá fél évre sikerült.
2009. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felsőfokún megvágtak 2 éve,aztóa nem volt időm elmenni mégegyszer(fősuli,munka),hát keveset tanultam az az igazság:S
2009. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Angolból és németből voltam középfokún. A német csak másodszorra sikerült. Nem igazán készültem egyikre sem. De pluszban még szivattak is akkor..:D Pestre biztos h nem megyek többet nyelvvizsgázni :P
2009. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen buktam meg ez is az is gond volt. Sokadszorra sikerült csak.
2009. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felsőfokú nem sikerült először,6% kellett volna,fél évre rá mentem újra és sikerült.


18/L

2009. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
angol felsőm elsőre nem sikerült, az írásbeli részén 2% hiányzott, rá 2 hónapra meglett. a német közép elsőre szerencsére
2009. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, felsőfokún 5%-kal lecsúsztam. Nem tudom az okát, mert fél év múlva meglett, pedig nem nagyon tanultam többet.
2009. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!