Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül tudók! Hogy van ez a...

SnookyMálnahabos kérdése:

Németül tudók! Hogy van ez a pár mondat németül?

Figyelt kérdés

Egy levélre szeretnék vissza válaszolni de sajnos csak az angol az erősségem, a német nem tartozik közéjük még ...:S Google fordítóra meg nem bízom inkább... Ez lenne az:


"Amúgy igazság szerint egy barátnőm miatt kerestelek meg aki Magyarországon él, és nagyon kedveli Rico-t.. őt érdekelte volna miért váltatok el hiszen van egy szép kislányotok is, és ez furcsa kicsit.. De mivel én se mondanám el egy számomra ismeretlennek a magán életem így nem is faggatlak tovább erről.. És ne haragudj hogy faggattalak róla.. Egyszer majd talán meg ismerjük egymást, őrülnék neki mert aranyosnak tűnsz még ha néha kicsit arrogáns is voltál velem. Amúgy most akkor egyedül neveled a kislányod? Olyan szép.. büszke lehetsz rá őszintén mondom!"


Hát ez lenne az, lehet kicsit hosszú, de máshova nem tudok fordulni amíg nem tanulom meg :( Aki segít annak örök hálám!!!!!!!!Előre is nagyon köszönöm!!!


2012. febr. 27. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

hallo:)


Von Rechts wegen, ich hab dich wegen meiner Freundin gesucht, die in Ungarn lebt, und mag Rico sehr. Sie hat nahc dir gefragt,warum ihr euch getrennt habt, da ihr ja ein schönes Mädchen habt, und es ist ein bisschen seltsam. Aber in deiner Stelle würde ich auch nicht mein Privatsleben für nen Unbekannter erzählen, also frag ich dich nicht mehr aus. Und bitte sei nicht böse auf mich. Einmal vielleicht lernen wir einander kennen, ich würde mich darüber freuen, weil du nett bist, obwohl du mit mir manchmal arrogant warst. Ansonsten erziehst du allein deines Kind? Sie ist so schön..du kannst stolz auf sie sein, ehrlich!



na ennyi azt hiszem, én a helyedben azt az arrogánsos részt kihagynám, de te tudod:DD

remélem segítettem!:)nem perfekt német, de érteni fogja mire gondolsz.

2012. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!