Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cserediák szeretnék lenni, de...

Cserediák szeretnék lenni, de azt sem tudom, hogy kezdek neki. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Németet szeretnék tanulni, lehetőleg Németországban, abban is benne vagyok, hogy aztán akinél megszállok, az beköltözik hozzánk. De sajnos nem tudom hogyan keressek ilyet, mert amit találtam az elég drága.

19éves lány


2009. jún. 4. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Még iskolába jársz? Mert ha nem, akkor nem tudsz cserediák lenni. Ha egyetemista vagy, kimehetsz ösztöndíjjal. A Tanulmányi Osztályon is tudnak segíteni. Ha nem jársz már suliba, akkor máshogy is ki tudsz menni. Pl. aupairkedni és ott még a nyelvsulit is fizetik neked.
2009. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod

fősulis vagyok

2009. jún. 5. 21:38
 3/3 anonim válasza:
afs honlapot nézd meg azon keresztül a legjobb én ismerek egy ilyen vezetőt, te hol lax mert területekre van osztva de honlapon megtalálsz mindent www.afs.hu
2009. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!