Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt már nálad cserediák?...

Volt már nálad cserediák? (bővebben lent, fontos) Légyszi minnél többen írjatok, akinél volt cserediák

Figyelt kérdés

Hol és mikor jelentkezhetek,ha a nyár(2011:P) egy részére szeretnék fogadni cserediákot,lehtőleg amerikait?Hogy dől el a választás?Hogy van ez?Ha fogadtál,milyen volt?Hasznos volt a nyelvtanulás szempontjából neked?Milyen tapasztalataid vannak?


Előre is köszi a válaszokat is bocsi a sok kérdést.15/L :)


2010. szept. 12. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
a cserediákok nem nyárra jönnek általában hanem évközben:D
2010. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyanról is hallottam,hogy nyárra is lehet fogadni,vagy akár 2 hétre csak pontosan nem tudom :P
2010. szept. 12. 22:32
 3/4 anonim válasza:

nekem csak németeim voltak. alapban jó tapasztalataim vannak, de nem voltak tartósak eddig. most van nálam a 4. :) 16 éves vagyok, 10éves koromban volt az első.


különböző ilyen programok vannak, nekem eddig iskolai szervezésűek voltak, nézegess neten:)


16/l

2010. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:P
2010. szept. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!