Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pszichiátriai kezelt lehet tanár?

Greenpear kérdése:

Pszichiátriai kezelt lehet tanár?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!

2012. febr. 10. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor és miért volt kezelés alatt.
2012. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmi szín alatt még csak az hiányozna! Vannak alkatmatlansági tényezők, emberekkel nem foglalkozhat pszichiátriai kezelt.Félkezű ember nem leht hivatásos sofőr!
2012. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem középiskolában tanított egy nő, aki pár napig/hétig, már nem emlékszem, ilyen kezelésen volt. Visszajött és tanított tovább.
2012. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha meggyógyult, és alkalmas, miért ne???

Nehogymár megbélyegezzünk valakit, mert valamikor volt egy betegsége?


A pszichiátriai kezelés nem azt jelenti, hogy egy dühöngő őrültről van szó, hogy nem bírja kontrollálni magát, vagy hogy pszichésen instabil. A kérdésből annyi derül ki, hogy az illetőnek volt egy pont az életében, amikor pszichiáter kezelte (talán ambulánsan, talán kórházban). Sok oka lehetett, lehet, hogy csak mondjuk egy szülés utáni depresszió volt vagy bulímia... Miért is ne lehetne akkor tanár?


Nyilván egy tartós, súlyos pszichiátriai beteg nem...

2012. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 11. 11:44
 6/7 kandelaber válasza:
Mint látod még miniszterelnök is simán
2012. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanide kiírtam egy kérdést, ehhez a válaszhoz, ami vmi okból törölve lett, pedig semmi sértő nem volt benne.


Leírom ismét: Nem B-A-Z megyei esetről van szó?

2012. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!