Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség angol fogalmazás...

Segítség angol fogalmazás sürgős, életmentő lenne?

Figyelt kérdés

Irnom kell egy rövid angol fogalmazást arról,hogy miért ne engedjük a 16 éveseket vezetni Angliában,holnapra kellene.Valakit tudna írni egyet vagy segítene,esetle gkijavítaná amit edidg írtam?Ez lenne az:

I think that let the teens drive isn’t a very good thing,because it’s very dangerous.A lot of teen who are sixteen years old are very irresponsible.They unprepared to driving.When you are in this period you usually break the rules and you think that it’s funny and cool thing to do.For example when they go to a party,they probably will drink a lot of alcohol and driving while you are drunk isn’t standard or safe.


2012. jan. 26. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

I think that letting teenagers drive isn’t a very smart thing because it’s very dangerous. Most of the kids at the age of sixteen are very irresponsible. They are not prepared to drive. At this age you usually break the rules and you think that it’s a funny and cool thing to do. For example, when they go to a party they will probably drink a lot of alcohol and driving while you are drunk isn’t safe.


Kijavítottam benne a legalapvetőbb helyesírási és nyelvtani hibákat, de a szóhasználat még így is elég gyenge (én pl. biztos nem írnám bele azt egy fogalmazásba hogy "cool"). Ha ennyire nem megy az angol, járj korrepetálásra vagy vmi, az mire jó, hogy másokat kérsz meg a neten, hogy írják meg a leckéd?

2012. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad van.azért nem emntem,mert csak szintfentartó angolom van,mivel kéttannyelvűbe járok,egész általánosban ötös voltam,itt is négyeseket-ötösöket szerzek,akartam folytatni az angolt,csak jövőre,tizedikesen.
2012. jan. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!