Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vélemények, tapasztalatok az...

Vélemények, tapasztalatok az Origó (régi Rigó u. ) nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
Minden érdekel mert nagyon arra szeretnének rábeszélni, de én csak rosszat hallotta eddig rólluk. Azt mondta a nyelvtanárom hogy ma már nem szemetek!
2009. máj. 28. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, en hallottam annak idejen cifra sztorikat, de allitolag azota mar tenyleg javult a helyzet.


En az angol es nemet nyelvvizsgamat egynyelvukent csinaltam, tehat nem Origoval, de olaszbol csak erre volt lehetosegem. Elsore sikerult, kellemesen csalodtam benne (elotte nagyon feltem, a sok rossz velemeny miatt), a vizsgaztatok nagyon kedvesek, emberiek voltak. Bar azt mondjak, a "kis" nyelvekbol nem huznak meg annyit, mint angolbol vagy nemetbol..ki tudja.


Szerintem nem veszes, ha a nyelvtan jobban erosseged, mint a kommunikacio, tarsalgas, akkor neked valo ez a vizsga.

2009. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Rigó utcán kb az én időm ( 8 éve) óta ugyanazok a feladatok ismétlődnek ugyanolyan nehézségi fokkal. Nem könnyű ,de kiszámítható. Ha találsz egy olyan angol tanárt aki jól ismeri ezt a vizsgát sztm nem lesz vele gondod.
2009. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 28. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam angol középfokon, a szóbeli és az írásbeli is meglett elsőre. Nem vagyok egy nyelvzseni, sztem most sem tudok rendesen beszélni angolul:D Az írásbeli nekem nem volt nehéz, csak a teszt, de ott jól tippeltem:D A szóbelin pedig jó témát húztam és kedvesek voltak. Nekem semmilyen rossz élményem nincs vele, pedig nekem is mondták h mennyire szemetek. Ha jól fordítasz, sztem menni fog:)
2009. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak is ezek szerint igaz hogy már változott!:)
2009. máj. 28. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megnyugodhatsz!:)


Nagyon sokat változott,mivel nagyobb lett a konkurencia a nyelvvizsgák terén,sokkal engedékenyebbek,mint korábban.Én egy éve voltam,és mind a két része nagyon jól sikerült. A vizsgáztatók iszonyú rendesek voltak.Én voltam az utolsó előtti,aki bement szóbelire és mikor végzett az utolsó fiú,kijött a két vizsgáztató megfogta a nő a kezem és azt mondta nagyon ügyes voltam :):) szóval aranyosak. Én Nyíregyházán vizsgáztam és 87 % lett a német középfokú vizsgám. Ne félj,nem lesz gond:) Emellett pedig nagyon jó,hogy eléggé elismert nyelvvizsga.


18/L

2009. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!